Domů » Letní dovolená v Chorvatsku se blíží!
Dovolená v Evropě

Letní dovolená v Chorvatsku se blíží!

Máte za sebou náročný rok plný pracovních povinností, potřebujete si odpočinout a načerpat nové síly odpočinkem u moře? Nabídka cestovních kanceláří láká zákazníky za sluncem do různých koutů světa, finální výběr je ale čistě na vás!

Stejně jako v minulých letech i letos většina Čechů stráví volné dny v Chorvatsku. Turisti si zemi oblíbili z několika důvodů, k nimž patří finanční i dopravní dostupnost, ale hlavně vždy upravené, rozlehlé pláže, tyrkysově čisté moře a široké možnosti ubytování. Ve srovnání s ostatními destinacemi lze Chorvatsko doporučit též z hlediska bezpečnosti. Kromě bronzového opálení si domů odvezete řadu zážitků. Na své si přijdou milovníci potápění a krás pod vodní hladinou, ale také obdivovatelé historických památek. V souvislosti s Chorvatskem pak nelze opomenout tradiční pálenky a výtečnou místní kuchyni zaměřenou především na speciality z mořských plodů.

Který ostrov navštívíte letos?

Rodinná dovolená v Chorvatsku nebude nikdy dost dlouhá na to, abyste stihli navštívit všechny malebné ostrovy. Pokud ale nevíte, kde zakotvit tentokrát, jistě vás nezklame dovolená na Brači. Užijete si oblázkové pláže, kulturní zajímavosti a nakažlivě veselou povahu domorodců. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv oblast, ubytovat se můžete v některém ze zdejších prakticky zařízených apartmánů s různou kapacitou lůžek a vyrazit tak ve větším počtu s přáteli nebo celou rodinou.

Skvělé ceny last minute pobytů

Last minute dovolená v Chorvatsku je s ohledem na termín a cenu tou nejlepší volbou. Slevy z původní ceny jsou již nyní více než lákavé a zvláště vícečlenným skupinám ušetří nemalou částku. Na internetu si navíc můžete vybrat apartmán přesně odpovídající vašim požadavkům týkajících se lokality, počtu osob a také vzdálenosti od moře. V dosahu ubytování bývá rovněž zdravotnické středisko a obchod. Pokud stále tápete, kam letos na dovolenou, vydejte se vstříc chorvatskému podnebí a zážitkům, jež si někdy v budoucnu jistě rádi připomenete.

Top travel songs

Destinaci jste si vybrali, ale…

Nezapomeňte si před svou cestou do zahraničí sjednat cestovní pojištění online – nejvýhodnější cenu si jednoduše srovnejte v porovnávači cen Porovnej24.cz.

Reklama

Při vašich vyjížďkách na kole vám jistě přijdou vhod funkční cyklo kraťasy Kilpi!

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Rezervace Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů Milovice

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.