Penzion v blízkosti Karlštejna umožní poznat region s bohatou historií

Někdy je třeba odreagovat se, a jak se také říká, dobít si baterie. Víkend strávený v klidném obklopení přírodou je jednou z takových příležitostí. Pokud máte rádi českou historii, pak se vám bude poblíž Karlštejna určitě líbit. Přidá se k tomu i pestrá paleta výletů do přírody, nabízí se Hlásná Třebáň nebo proslulý lom Velká Amerika. A pokud máte rádi zříceniny, určitě navštivte blízký Tetín. Útulný penzion potěší rodiny s dětmi, které hledají ekonomické ubytování, které nabídne i odpovídající míru komfortu. Těšíte se, až poznáte řeku Berounku a její okolí?

Zvány jsou mladé páry i rodiny s dětmi

Připraveny jsou pokoje se dvěma nebo čtyřmi lůžky, penzion Karlštejn tedy nabídne pohodlné zázemí pro mladý a bezdětný pár, ale i rodinu se dvěma dětmi. Nahlédnete do míst plných zeleně, Český kras má pro své hosty řadu atraktivních destinací. Bývalý Hotel U Nádraží má k dispozici pro hosty i dostatek parkovacích míst a milovníky české kuchyně určitě potěší i originální restaurace, která má během letních měsíců otevřenou i prostornou terasu.

Během deštivých dnů zpříjemní pobyt plochá TV, k dispozici je samozřejmě i vysokorychlostní Wi-Fi. Jde o velmi útulné prostředí, které má v sobě stále originalitu První republiky. A mimochodem, do samotné ceny pokoje patří také kontinentální snídaně, pro úplnost zbývá dodat, že všechny pokoje jsou nekuřácké.

Podívejte se na hrad Karlštejn

Stojí na svém místě od 14. století a je bezesporu jednou z největších českých turistických atrakcí. Jistě, tento hrad je sympatickou připomínkou středověku, takže si nezapomeňte udělat výlet na celé odpoledne. V okolí penzionu se nabízí také zoopark, který potěší hlavně dětské návštěvníky a zapomenout nemůžeme ani na golfové hřiště se 27 jamkami. Ubytování v penzionu Karlštejn je tak pro malé i velké!

Publikováno: 29. 12. 2022

Kategorie: Dovolená v ČR

Autor: Ema Jirásková