Romantika se scenérií Karlštejna? Navštivte hotel poblíž hradu

Hledáte-li romantické prostředí, ať už pro romantickou dovolenou nebo prostě jen tak pro relaxaci a odpočinek, rozhodně se vyplatí popřemýšlet o okolí hradu Karlštejna. Místní nádherná krajina Českého krasu, kde protéká řeka Berounka, vás doslova uchvátí. Jestliže vás zdejší prostředí zaujme, není nic jednoduššího, než si tady naplánovat pobyt v některém z místních penzionů nebo hotelů. Jeden obzvlášť pěkný si nyní představíme.

Romantické chvíle i společenské akce

Hovořit budeme o hotelu Karlštejn, jehož okolí je zasazeno do této malebné krajiny, jak jsme zmínili již v úvodu. Strávit zde dovolenou můžete různými způsoby. Nabízí se samozřejmě romantika ve dvou, ale hotel Karlštejn vám nabídne klidně také zázemí pro konání firemních a jiných společenských akcí. Velmi populární jsou tu také svatby, se kterými má zdejší personál dlouhodobé bohaté zkušenosti. Využít můžete různých tematických balíčků, které vám ještě více pomohou navodit atmosféru. Kromě toho hotel nabízí:
  • Wellness centrum
  • Finskou saunu a vířivku
Můžete zde tak opravdu dokonale zrelaxovat. Specialitou zdejšího hotelu je také něco, co jinde jen tak nenajdete. Je to romantický ostrov u řeky Berounky. Pokud se rozhodnete strávit zde nejdůležitější den ve vašem životě, pro svatebčany je vždy připraveno mnoho místních specialit. Například romantická projížďka v kočáru k hradu Karlštejn. https://www.youtube.com/watch?v=6iHOpw_fmLE

Mnoho možností v okolí

Zmínili jsme již nádherné prostředí, které doslova vybízí k turistice. Kromě toho zde je ale celá řada dalších zajímavostí a přírodních krás, které musíte poznat. Kromě výletů po okolí, můžete navštívit také zdejší vinné sklípky s proslulým vínem. Pokud zde budete s dětmi, určitě se stane vděčným cílem také Zoopark umožňující vidět unikátní druhy zvířat. V okolí je zkrátka vždy kam vyrazit a zpříjemnit si tak svou dovolenou, ať už jste tady ve dvou, s přáteli nebo s dětmi.

Publikováno: 30. 11. 2022

Kategorie: Dovolená v ČR

Autor: Ema Jirásková