Domů » Poznávací zájezd do Paříže
Dovolená v Evropě

Poznávací zájezd do Paříže

Někdo jezdí do Paříže za památkami, za dobrým jídlem a pitím a jiní chtějí kouzla a atmosféru Paříže zažít na vlastní kůži. Pokud je Paříž Vaším dávným snem, ale při pohledu na Váš domácí rozpočet to na nějakou velkolepou dovolenou nevypadá, zaplaťte si čtyři dny v Paříži v rámci poznávacího zájezdu.

Jeden z nejlevnějších poznávacích zájezdů do Paříže zajišťuje cestovní kancelář ABC-Tours. Od 28. 6.- 4. 10. 2012 si u této cestovní kanceláře můžete objednat poznávací zájezd za 2 430 Kč na osobu. Je to sice čtyřdenní zájezd, ale dva dny z toho náleží cestě do Paříže a zpět. Když si projdete i jiné cestovní kanceláře, zjistíte, že taková praxe je všude. Během těch dvou dnů v Paříži navštívíte Louvr, Eiffelovu věž, Invalidovnu (hrobka císaře Napoleona), katedrálu Notre Dame, Champs Elysées, náměstí Concorde, Martova pole, Pont Neuf, nábřeží Seiny, chrám Sacre Coeur, Montmartr, Moulin Rouge, Place Pigalle, zahrady Tuilerie, náměstí Svornosti. V podvečer posledního dne v Paříži se můžete těšit na plavbu po Seině odkud si prohlédnete dominantní budovy kolem řeky. Po celou dobu se o Vás bude starat profesionální průvodce.

Čtvrtý den budete mířit k domovu a cesto se zastavíte v Kurfiřstských lázních v Ambergu, kde se můžete vykoupat. Po celou dobu budete cestovat autobusem (WC s umyvadlem, klimatizace, polohovací sedadla, DVD, bufet s teplými a studenými nápoji).

V ceně je zahrnuta doprava se všemi službami, které autobus nabízí, služby průvodce, ubytování ve třílůžkových pokojích o který se budete případně dělit s jinými cestujícími (za příplatek dostanete menší pokoj pro dva či jednoho), snídaně v autobusu (obložená houska, teplý nápoj) a pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje snídani v hotelu (135 Kč/1 os./1 snídani), cestovní pojištění, projížďku lodí po Seině (4 Eura), vstupné do Louvru (9 EUR), Eiffelova věž (3,8 EUR), Invalidovna (6 EUR), lázně Amberg (4 EURA).

Pokud už máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s poznávacími zájezdy, ať už u stejné či jiné cestovní kanceláře, prosím napište svoje poznatky do našich komentářů.

Top travel songs

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.