Tipy a rady

Vezměte si s sebou na dovolenou kytaru, nebudete litovat

Chtěli jste to vždycky zkusit, ale nebyla příležitost? Řeč je o hře na kytaru, koníčku mnoha generací, který zpříjemňuje letní táboráky a uklidňuje poraněnou duši. Není důvod spěchat a chtít všechno hned, protože zvláště pokud jde o hudební nástroje a jazyky, bez potřebné píle a vytrvalosti se nikdy neobejdete. Na stranu druhou, potěší vás každý dílčí pokrok, neboť tady jde o nadmíru ušlechtilý koníček. Hudba je zájem, co jen tak neopouští – začněte proto pomalu s učením, protože dovolená se blíží a když budete mít s sebou kytaru, nikdy se nebudete nudit a možná také získáte v nejbližším okolí zajímavé publikum!

Začátky bez učitele, online to jde snadno

Rádi se učíte podle videí? Jistě, to je dnes doslova a do písmene trendem! Nejen počítačové hry, nejen vaření, nejen vyšívání a cizí řeči, i hudební nadání můžete rozvíjet v online prostoru, bez nutnosti docházení do učeben, zapisování se na kroužky a placení soukromých lektorů. Talent si ověřte v pohodlí domova, není třeba prožívat stres z klasických školních lavic. Začněte, kdy chcete – dnes třeba jen pár minut, než se vrátí děti ze školy, zítra budete mít času trochu více. Dovolená se přeci blíží mílovými kroky a umět na kytaru se vám hodí nejen pro volné večery, které pak lze strávit mezi milovníky rockových či countryových melodií…

Tip: Na spisnickou.cz najdete akordy a texty k nejlepším písním. Naučte se třeba Tři kříže akordy a text?

Prodloužený víkend v chatkové kolonii nebo týden někde u moře, fantazii se meze nekladou, samozřejmě je to jen na vás. Zkuste se ale připravit na dovolenou díky NaNastroj.cz. Kytarová škola vám pomůže osvojit základy umění hry na kytaru, pěkně pomalu a na jistotu. A pokud už na tento královský hudební nástroj přeci jen něco umíte, proč si neoprášit staré dovednosti a nepřidat k nim ještě něco nového? Vždyť celý život je o tom, že se něco učíme, nejen poté, co vyjdeme ze školních lavic. A jen tak mimochodem, pro děti je jako stvořená Dětská kytara.

Top travel songs

Destinaci jste si vybrali, ale…

Nezapomeňte si před svou cestou do zahraničí sjednat cestovní pojištění online – nejvýhodnější cenu si jednoduše srovnejte v porovnávači cen Porovnej24.cz.

Reklama

Při vašich vyjížďkách na kole vám jistě přijdou vhod funkční cyklo kraťasy Kilpi!

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Rezervace Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů Milovice

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.