Domů » Cestovní pojištění pro celou rodinu
Cestovní pojištění

Cestovní pojištění pro celou rodinu

Chcete si vybrat nejlepší a přitom nejlevnější cestovní pojištění a nechce se Vám hledat a přemýšlet, jakému čertu (pojišťovně) se máte upsat? Tak přesně pro Vás je tento článek!

Cestovní pojištění pro tříčlennou rodinu

Vzorová tříčlenná rodina, kdy rodičům je okolo 30 let a dítěti okolo pěti let.

  • AXA – na produkt Reference má tato pojišťovna 50% slevu a momentální cena cestovního pojištění je 162 Kč. Tento produkt pokryje léčebné výlohy do výše 1.500.000 Kč. Dále zahrnuje i asistenční služby.
  • CHARTIS – produkt Bronze Vás přijde na 280 Kč. Limit na léčebné výlohy je rovněž 1.500.000 Kč a součástí jsou asistenční služby. Toto cestovní pojištění je velice výhodné pro ty z vás, kteří se chtějí pojistit na více frontách. Produkt Bronze totiž dále zahrnuje i pojištění odpovědnosti do výše 1.000.000 Kč a úrazové pojištění s limitem 200.000 Kč.
  • Allianz –  jestliže nechcete nechat nic náhodě a chcete neomezené krytí léčebných výloh, zvolte pojišťovnu Allianz a její produkt Silver. Součástí produktu jsou asistenční služby, úrazové pojištění do 400.000 Kč, pojištění zavazadel do 20.000 Kč a pojištění odpovědnosti s limitem  10.000.000 Kč. Cena tohoto produktu je 700 Kč.


Top travel songs

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.