Domů » Pohodlí sbalené na cesty
Tipy a rady

Pohodlí sbalené na cesty

Zkuste si představit, jak na dlouhé túře zatoužíte po odpočinku. Nohy i záda trochu bolí a vy víte, že máte v batohu tuze dobrou svačinu a termosku s teplým čajem. Takže si vyhlédnete hezký strom a vyndáte si z něj závěsné houpací křeslo. Rychle ho upevníte na vhodnou větev, uvelebíte se a užíváte si pohodlí i výhled do krajiny. Myslíte, že abyste si takovou věc vzali na cesty, potřebujete kouzelný batůžek, jako měla Hermiona? Kdepak. Cestovní závěsné křeslo ZunZun je tak malé a lehké, že se vejde i do obyčejného batohu a vyplatí se ho vzít i na kratší výlet.

Využijete ho na toulkách přírodou, na pikniku, u vody i v kempu, ale i doma nebo na zahradě.

ZunZun je vyrobena z ultra lehkého padákového hedvábí. Váží pouhých 90 deka, ale zároveň unese i pořádného chlapa do 120 kilogramů. Na váze zase tolik vašemu batohu nepřidá a to necelé kilo pohodlí, budete na cesty nosit rádi.

Rozpěrná tyč houpací sedačky ZunZun je skládací, takže složené se vejde do balíčku o rozměrech pouhých 14 x 14 x 23 cm. Moc místa v batohu tedy také nezabere.

Součástí sedačky je i integrovaný závěsný systém. Závěsný systém je bezpečný a zároveň intuitivní, takže sedačku zvládne pověsit i úplný nešika. Systém má navíc široké pásy, šetrné ke kůře stromů.

Cestovní závěsné křeslo nabízíme ve dvou barvách ZunZun River a ZunZun Sunrise.

A proč si vybrat závěsné houpací křeslo z dílny La Siesta?

• La Siesta je rodinná firma s 30letou tradicí na trhu

• La Siesta zastává férový obchod a ekologickou výrobu stejně jako materiály

• La Siesta sítě mají vysoký podíl ruční práce

• La Siesta výrobky mají certifikaci bezpečnosti a kvality

Top travel songs

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.