Domů » Poznávací zájezd do Londýna
Dovolená v Evropě

Poznávací zájezd do Londýna

Další zajímavý a levný rychlovýlet Vám nabízí poznávací zájezd do Londýna přes cestovní kancelář Radynacestu, s.r.o. Ten si můžete objednat už za 1980 Kč/osobu. Ale pospěšte si, termín začátku poznávacího zájezdu je 24. 5. 2012. První den se budete trmácet  autobusem přes Německo a Belgii a trajektem přes kanál La Manche, ale pokud přežijete krapet nepohodlí, zjistíte že za ten zážitek to stálo.

Druhý den se můžete těšit na kostel St. Mary-le-Bow, katedrálu sv. Pavla, divadlo New Globe (založené Shakespearem), katedrálu sv. Jiří. Projdete se po známém zvedacím mostě Tower Bridge. Můžete absolvovat prohlídku pevnosti Tower, která střeží korunovační klenoty a navšmtívíte královskou observatoř v Greenwichi.

Třetí den poznávacího zájezdu strávíte prohlídkou Westminsterského Paláce (britský parlament), dále Vás čeká Big Ben, oficiální sídlo premiéra na Downing Street. K Buckinghamskému paláci dojdete přes královský londýnský park St. James. Suvenýry a něco dobrého na zub si koupíte na nejznámějším náměstí Piccadily Circus a na Trafalgarském náměstí. Navštívit můžete Národní Galerii, kde naleznete přes 2000 obrazů, Britské muzeum historie a kultury Vás zve na prohlídku sedmi milionů exponátů ze všech kontinentů. Pokud jste fanda všeho, co se týká vojáků, navštivte Imperial war muzeum. Tato tři muzea jsou zdarma.

Dále můžete navštívit známé muzeum Mme. Tussaud, kde si prohlédnete voskové figuríny nebo vstupte do Londýnského planetária. Nějaké ty liry můžete roztočit na obchodní třídě Oxford street a trochu zábavy a vyhlídky si užijete na tradičním obřím kole The London Eye. A večer se vyjíždí z historického města Canterbury směr domov. Čtvrtý den zabere cesta do Čech.

V ceně je zahrnuto ubytování v hotelu typu Accor – F1 v třílůžkových pokojích, o které se případně budete muset dělit s dalšími lidmi ze zájezdu. Za soukromí si budete muset připlatit. Pokoje mají společné sociální zařízení. Cena pokrývá dopravu klimatizovaným autokarem, trajekty, průvodce, zákonné pojištění CK, DPH.

V ceně není zahrnuto vstupné a strava.

 

 

 

Top travel songs

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.