Pojištění rizikových sportů je nezbytností pro adrenalinovou dovolenou

Pokud cestujete do ciziny, je pojistka velmi důležitým společníkem. Chcete si užít zábavu, ale mít současně klid v duši a nemyslet na všechno, co by se mohlo stát? Podobný stres by dokázal pokazit jinak skvělou dovolenou.

Nepříjemnosti si nevybírají a navštívit mohou prakticky kohokoliv. Bohužel, stačí jediná vteřina a všechno je jinak. Sportovní aktivity ze svých plánů rozhodně nemusíte škrtat. Užijte si adrenalinové lyžování nebo jiné sporty, ale nezapomínejte na krytí rizik. Online dohoda je rychlá a věcná, nepotřebujete k ní propisku ani osobní návštěvu pobočky. Vše totiž jde naprosto hladce!

Připravena je také nonstop asistence

Zastihnou vás potíže v nevhodnou dobu, například velmi brzy ráno nebo později večer? Pomoc je připravena, pojištění rizikových sportů do zahraničí počítá s nonstop asistencí, která je nezávislá na různých časových pásmech. I kdybyste letěli na jiný kontinent, nemusíte složitě vypočítávat, jestli je telefonická podpora stále k dispozici. Dostupná totiž bude nepřetržitě.

Potápíte se nebo milujete horolezectví? Pojištění lze využít i například na parašutismus, rodina těchto sportovních aktivit je velmi početná. Dohoda o pojistce může trvat jen několik málo minut. Online řešení tak přináší velkou časovou úsporu.


Zdravotní pojištění je jen základ

Modrá kartička od zdravotní pojišťovny rozhodně není kouzelná a nezaručí vám, že budete na druhém konci světa ošetřeni bez finanční spoluúčasti. Cestovní pojistka pomůže s krytím různých nákladů spojených s lékařskou péčí, které se mohou vyšplhat až do astronomických výšin. Těžký úraz, výjezd záchranářů nebo delší hospitalizace v nemocnici, to vše si vyžádá velké výdaje. V rámci připojištění se nabízí i pojištění zavazadel. Je třeba nepodcenit situaci a o této variantě také přemýšlet. 

Publikováno: 23. 11. 2023

Kategorie: Cestovní pojištění

Autor: Kateřina Marešová