Domů » Poznávací zájezd do Itálie
Dovolená v Evropě

Poznávací zájezd do Itálie

Láká Vás menší \”výlet\” do Říma, Vatikánu a Neapolského zálivu? Přesně tato místa můžete objevovat na poznávacím zájezdu do Itálie.  Jestliže si objednáte pětidenní zájezd od 5. 9.  – 9. 9. 2012 nebo od 26.9. – 30. 9. 2012, zaplatíte 4 340 Kč/ osobu. A pokud patříte k lidem poslední chvíle, tak si objednejte last moment od 6. 6. 2012. Za ten zaplatíte 2990 Kč/osobu u cestovní kanceláře ABC – Tours.

První den strávíte na cestě. Druhý den ráno dorazíte do Říma. Metrem se přesunete k Vatikánu, kde na Vás čeká prohlídka náměstí sv. Petra, chrámu sv. Petra (zde je krypta s hroby papežů, možnost vystoupat na kopuli chrámu). Dále si můžete prohlédnout muzea, Sixtinskou kapli, Andělský hrad.

Třetí den  navštívíte světoznámé památky jako je Koloseum, Kapitol, Forum Romanum, Trajánův sloup, Benátské náměstí, fontana di Trevi, náměstí Colonna, Španělské schody, parlament, náměstí Navona a další. Následně se začnete chystat na cestu domů. A pátý den dojedete do České republiky v odpoledních hodinách.

V ceně je zahrnuta doprava autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými a studenými nápoji), služby průvodce, ubytování v chatkách nebo v mobil – home, snídaně v autobusu a v kempu, pojištění CK proti úpadku.

V ceně není zahrnuto cestovní pojištění a pojištění storno poplatku, vstupné do kopule chrámu sv. Petra (7 €), vstupné do Vatikánských muzeí (15 €), Koloseum – Forum Romanum (14 €), jízdné v městském autobusu nebo metru (4 €).

Top travel songs

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.