Domů » Cestovní pojištění pro seniory
Cestovní pojištění

Cestovní pojištění pro seniory

Je Vám okolo 65 let a chcete si s manželem nebo manželkou dopřát zaslouženou dovolenou? Myslete nejen na zábavu ve vlnách a odpočinek, ale také na své zdraví. Dnešní praxe zahraničních lékařů je bohužel taková, že nejdříve se Vás zeptají na peníze a až poté na potíže. Proto nezapomeňte na cestovní pojištění!

  • AXA – s produktem Reference získáte asistenční služby a léčebné výlohy s limitem 1.500.000 za pouhých 120 Kč pro dva seniory.
  • CHARTIS – tato pojišťovna Vám nabízí produkt Bronze za 213 Kč. S tímto produktem budete mít Vy i Váš protějšek hrazené léčebné výlohy do výše 1.500.000 Kč. Dále budete mít k dispozici asistenční služby, úrazové pojištění s limitem 200.000 Kč a pojištění odpovědnosti s limitem 1.000.000 Kč.
  • Allianz – Vám nabízí produkt Silver, který má neomezenou výši léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění s limitem 400.000 Kč, pojištění odpovědnosti s limitem 10.000.000 Kč a pojištění zavazadel do výše 20.000 Kč. To všechno za 680 Kč.

Top travel songs

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.