Dovolená v ČR

Praha není drahá. Víme, kde se ubytujete velmi levně (a komfortně)

Chystáte se na výlet do Prahy, ale máte strach, že to nezvládne vaše peněženka? Říká se, že v Praze je draze, ale nemusí tomu tak být vždy. Záleží jen na vás, vašich požadavcích a možnostech, které objevíte. A zatímco v tomto článku najdete tipy na levné restaurace, v následujících řádcích si přečtete o tom, jak se v metropoli levně ubytovat. Zaměřili jsme se na známý ubytovací komplex Rezidence Topolová. Nabízí lákavou kombinaci útulného prostředí, nízkých cen a dobré lokality.

Rezidence Topolová se nachází na pražském Zahradním městě. Přesněji cca padesát metrů od zastávky MHD a pět minut od stanice metra Skalka. Levné ubytování Praha zde hledají turisté, ale také studenti a brigádníci. V jedno, dvou a třílůžkových pokojích jsou sdílená sociální zařízení se sprchou, umyvadlem a toaletou. Pokoje kategorie „hostel“ jsou zařízeny v jednoduchém, ale naprosto vyhovujícím stylu.

Vyšší standard najdete v pokojích kategorie „hostel“, ovšem opět s buňkově řešeným sociálním zařízením.

Nejnáročnější hosté mohou zvolit některý z apartmánů, které disponuje vlastním sociálním zařízením. Na výběr jich je několik a každý jednotlivý apartmán vypadá trochu jinak.

Ubytování v Rezidenci Topolová patří k tomu nejlevnějšímu, co v Praze najdete. Přesto nabízí výhody, které byste čekali od hotelu z tabulkově vyšší třídy. Objekt je v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a přes noc se o bezpečí hostů stará ostraha. V okolí lze bezplatně zaparkovat a v hotelu si v případě potřeby zdarma uschovat cennosti.

Součástí komplexu je také restaurace, kde se můžete dobře a levně najíst.

Hostel Praha v Rezidenci Topolová je dobrou volbou pro každého, kdo chce ušetřit, ale nerad by si z metropole dovezl špatné vzpomínky kvůli špatně zvolenému ubytování. Jinými slovy – za málo peněz zde dostanete hodně muziky. Aktuální informace a ceník najdete na www.rezidencetopolova.cz.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Top travel songs

Reklama

Máte rádi skialp, freeride nebo klasické lyžování na svahu? Prvotřídní skialpové kalhoty Kilpi vás dobře ochrání při všech zimních aktivitách!

Čeká vás cesta do zahraničí a nevíte si rady s vhodným pojištěním? Žádné strachy, odborníci z OVB Allfinanz pro vás najdou nejlepší řešení!

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Destinaci jste si vybrali, ale…

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.