Domů » Praha není drahá. Víme, kde se ubytujete velmi levně (a komfortně)
Dovolená v ČR

Praha není drahá. Víme, kde se ubytujete velmi levně (a komfortně)

Chystáte se na výlet do Prahy, ale máte strach, že to nezvládne vaše peněženka? Říká se, že v Praze je draze, ale nemusí tomu tak být vždy. Záleží jen na vás, vašich požadavcích a možnostech, které objevíte. A zatímco v tomto článku najdete tipy na levné restaurace, v následujících řádcích si přečtete o tom, jak se v metropoli levně ubytovat. Zaměřili jsme se na známý ubytovací komplex Rezidence Topolová. Nabízí lákavou kombinaci útulného prostředí, nízkých cen a dobré lokality.

Rezidence Topolová se nachází na pražském Zahradním městě. Přesněji cca padesát metrů od zastávky MHD a pět minut od stanice metra Skalka. Levné ubytování Praha zde hledají turisté, ale také studenti a brigádníci. V jedno, dvou a třílůžkových pokojích jsou sdílená sociální zařízení se sprchou, umyvadlem a toaletou. Pokoje kategorie „hostel“ jsou zařízeny v jednoduchém, ale naprosto vyhovujícím stylu.

Vyšší standard najdete v pokojích kategorie „hostel“, ovšem opět s buňkově řešeným sociálním zařízením.

Nejnáročnější hosté mohou zvolit některý z apartmánů, které disponuje vlastním sociálním zařízením. Na výběr jich je několik a každý jednotlivý apartmán vypadá trochu jinak.

Ubytování v Rezidenci Topolová patří k tomu nejlevnějšímu, co v Praze najdete. Přesto nabízí výhody, které byste čekali od hotelu z tabulkově vyšší třídy. Objekt je v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a přes noc se o bezpečí hostů stará ostraha. V okolí lze bezplatně zaparkovat a v hotelu si v případě potřeby zdarma uschovat cennosti.

Součástí komplexu je také restaurace, kde se můžete dobře a levně najíst.

Hostel Praha v Rezidenci Topolová je dobrou volbou pro každého, kdo chce ušetřit, ale nerad by si z metropole dovezl špatné vzpomínky kvůli špatně zvolenému ubytování. Jinými slovy – za málo peněz zde dostanete hodně muziky. Aktuální informace a ceník najdete na www.rezidencetopolova.cz.

Top travel songs

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.