Domů » Ušetřete za nocleh v Praze a věnujte peníze na obohacení výletu
Dovolená v ČR

Ušetřete za nocleh v Praze a věnujte peníze na obohacení výletu

Ve chvíli, kdy se vydáváte do hlavního města na více než jeden den, jako první věc jistě řešíte nocleh v Praze. V dnešní době existuje spoustu typů ubytování a každý si proto přijde na své. Na výběr se nám naskýtají možnosti jako botel, motel, hotel, penzion, hostel nebo ubytovna. Při návštěvě našeho hlavního města budete mít jistě největší výběr z hotelů. Nevýhodou hotelu je však především vysoká cena a množství pravidel, kterými se jako zákazník musíte řídit. Využijte k levnému noclehu v Praze ubytovnu a věnujte ušetřené peníze za ubytování na obohacení výletu jiným způsobem. Zajít si tak můžete například na skvělou večeři do některých z pražských podniků.

Levný a kvalitní nocleh v Praze za lidové ceny

Už dávno neplatí pravidlo, že by ubytovna musela být nevzhledné a špinavé místo, kde se ubytujete bez špetky vlastního soukromí. Ubytovny Praha nabízí kvalitní a levný nocleh v Praze, který může se svými službami konkurovat i kdejakému hotelu. Nejlevnější typ ubytování seženete od 180 Kč na osobu za den. Pokoje vyšší třídy vás přijdou na 200 Kč až 300 Kč korun za osobu na den. Při vyšších požadavcích si můžete zvolit variantu apartmánu, která se rovněž pohybuje ve velmi lidových cenových relacích. Za den v apartmánu zaplatíte za jednu osobu 350 Kč.

Co mohu od noclehu v Praze očekávat?

Od levného noclehu v Praze v Ubytovny Praha můžete očekávat jedno až čtyřlůžkové pokoje vhodné pro jednotlivce, páry i rodiny. Téměř ve všech variantách ubytování na vás čeká vlastní koupelna s WC, v některých typech pokojů si můžete dopřát pohodlí s minibarem a televizí. Samozřejmou službou je bezplatné připojení k internetu přes WiFi, povlečení a ručníky v ceně ubytování a pravidelné uklízení, které vám zajistí to nejčistší prostředí pro nocleh v Praze!

Top travel songs

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.