Domů » Zájezdy za korupcí
Tipy a rady

Zájezdy za korupcí

Chcete na vlastní oči vidět všechny \”černé díry\”, do kterých mizí Vaše peníze? Pak se obraťte na českou cestovní kancelář Corrupt tour. Zaveze Vás na místa, která jsou korupcí přímo prolezlá.

Sraz pro zájemce o \”pražskou korupci\” je na Jungmannově náměstí. Tady dostanete sluchátka, aby Vám neuniklo nic ze zajímavého vyprávění Vašeho průvodce.

Jestliže pravidelně míváte infarkt, když sledujete korupční kauzy v televizi, pak se těmto zájezdům raději vyhněte. Vidět \”černé díry\” naživo a poslouchat dvě hodiny všechny ty detaily je opravdu jen pro silné povahy.

V zájezdu s názvem \”Tři pražská nej\” budete objevovat nekalé praktiky pražského Magistrátu. Průvodce Vás zavede do budovy Škodova paláce a povypráví  Vám o tom, kolik Praha již několik let utrácí za nájemné, místo toho, aby budovu koupila a ušetřila tak několik miliard z našich kapes. Poté nastoupíte do autobusu a pojedete se podívat na nejznámější tunel v České republice – tunel Blanka. I zde se dozvíte proč je tunel Blanka rekordmanem v utrácení peněz z veřejného rozpočtu. Třetí štací je Letná a téma Olympiády, která se nikdy neuskutečnila.

Pokud trpíte sebemrskačstvím a \”Tři pražská nej\” Vám nebudou stačit, můžete si zaplatit další tři zájezdy za korupcí. Můžete se podívat na \”Nemocnice na kraji zákona\”, kde se dozvíte o nákupech předražených přístrojů do nemocnic Motol, IKEM a Střešovice. Jestli máte rádi zvířata, zvolte si zájezd \”Pražské ornitologické safari aneb Po hnízdech pražškých ptáků\”. Na tomto zájezdu se můžete pokochat vilami podnikatelů a lobbistů Tomáše Hrdličky a Ivo Rittiga. Zákazníky ČEZU bude jistě zajímat, jak si žije bývalý generální ředitel  této společnosti, pan Martin Roman. Zde shlédnete nejen jeho dům, ale i hrobku. Zajímavý určitě bude i zájezd \”Hustý Ústí\” v severních Čechách, které proslulo řadou neprůhledných projektů.

Obyčejné zájezdy jsou pasé. Dnes frčí zájezdy za korupcí!

 

 

Top travel songs

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.