Domů » Cestovní pojištění pro jednotlivce
Cestovní pojištění

Cestovní pojištění pro jednotlivce

Rozhodla jsem se udělat menší srovnání českých pojišťoven, které nabízejí cestovní pojištění a tady jsou tři \”výherci\”.

Chcete cestovní pojištění jen pro svoji osobu, Váš věk se pohybujete mezi 18 a 65 lety a sportovat hodláte pouze rekreačně?

  • AXA – tak u pojišťovny AXA Vás cestovní pojištění vyjde pouze na pár korun. Produkt Reference stojí pouhých 60 Kč. Za svých 60 Kč máte kryty léčebné výlohy do výše 1.500.000 Kč a dále máte nárok na asistenční služby.
  • CHARTIS – tato pojišťovna Vám se svým produktem Bronze poskytne pokrytí léčebných výloh do 1.500.000 Kč, asistenční služby, úrazové pojištění s limitem 200.000 Kč a pojištění odpovědnosti do 1.000.000 Kč. Tento produkt Vám bude krýt záda a peněženku i při zimních sportech. To vše za 112 Kč.
  • Allianz – zaplatíte 340 Kč za cestovní pojištění a získáte neomezené krytí léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění s limitem 400.000 Kč, pojištění zavazadel do výše 20. 000 Kč a pojištění odpovědnosti s limitem 10.000.000 Kč. Pokrývá i karamboly při zimním sportování.

Top travel songs

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.