Domů » Chcete ven každý den? Víme, kde najdete tipy na výlety!
Tipy a rady

Chcete ven každý den? Víme, kde najdete tipy na výlety!

Co s načatým víkendem? Pokud si tuto otázku pokládáte až příliš často a nejde vám do hlavy, kde všichni kolem vás berou inspiraci na výlety, pak jste tady správně. Užívat si můžete po celý rok, a to bez ohledu na to, že jste již absolvovali „hlavní“ dovolenou. Úžasná místa, na kterých se svými nejbližšími zažijete spoustu krásných chvil, jsou všude kolem vás. Seznámí vás s nimi jedinečný projekt Ven každý den. Nyní nabízí novou funkci – chytré vyhledávání výletů na základě pokročilého filtrování.

Jak vyhledat výlety snadno a rychle?

Ať už vám jde o výlety s dětmi či s partou přátel, bude se vám vyhledávání na portálu Ven každý den zamlouvat. Stačí, když v rámci intuitivního vyhledávání nastavíte vhodné filtry a obratem se dozvíte, kam můžete vyrazit.

Díky vyhledávání výletů ušetříte spoustu času. Filtry umožňují nastavení vzdálenosti, doby trvání, náročnosti terénu a samozřejmě i volbu konkrétních cílů. Například vás zajímají všechny hrady a zámky v oblasti Severní Moravy a Slezska ve vzdálenosti do 50 kilometrů od vašeho bydliště – všechny se vám pak zobrazí na interaktivní mapě.

Pokud mezi štítky nenajdete vhodný cíl, jednoduše použijete textové pole a zadáte do něj klíčové slovo.

Tipy na výlety jsou koncipovány tak, aby vám umožnily sestavení celodenního programu za velmi krátkou dobu.

Chcete si přivydělat? Zapojte se do projektu

Projekt Ven každý den je určen pro všechny milovníky výletů. Uživatelé se mohou do rozvoje portálu aktivně zapojit a přidávat tipy na výlety do databáze. Můžete to pojmout jako šanci na online přivýdělek, neboť provozovatelé webu přispěvatele hodnotí finančně. Doplníte-li do seznamu turistický cíl, který v něm ještě není, vyděláte si. Pro pravidelné přispěvatele jde jistě o zajímavý zdroj přivýdělku.

Hlavní ale je, že nyní víte kudy z nudy a nemusíte trčet doma!

Top travel songs

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.