Tipy a rady

Plánujete si pořídit klimatizaci? Tu mobilní si s sebou vezmete i na chatu!

Při nákupu klimatizace byste měli vědět nějaké základní informace. Především tedy, jak správně vybrat vhodný druh klimatizace, co všechno vlastně klimatizace umí a jak často budete klimatizaci využívat. Výhoda se projevuje především v horkém letním období, kdy teploty vyskakují vysoko nad 25 stupňů. Snadno vám pomůže vyřešit problém s vedrem. Dobré je vědět, že klimatizace se už zdaleka nepoužívají jen v létě, ale také dokážou vzduch ohřívat v zimním období. Jednou z dalších jejich funkcí se nabízí například čištění vzduchu od prachu, zbavení vlhkosti, anebo taky bacilů.

Jak vybrat vhodnou klimatizaci?

Určitě by vás mělo zajímat, co vlastně všechno konkrétní druh klimatizace dokáže. Jestli bude finančně, prostorově, nebo stavebně náročná. Jestli výrobce nabízí i možnosti ovládání přes chytrý telefon, což ocení hlavně náročnější zákazníci. Je taky vhodné zmínit mobilní klimatizace, které umožňují přemístění i do jiné místnosti. Při výběru bychom měli brát v potaz, aby její výkon byl dostačující pro naše potřeby. Samozřejmě čím víc se rozhodnete do klimatizace investovat, tím profesionálnější bude její výsledek.

Motivací pro pořízení klimatizace je jistě efektivita práce, která v prostředí se správnou teplotou výrazně roste.

Typy nejužívanějších klimatizací:

Mobilní klimatizace – Menší rozměry. Není stavebně náročná, jako nástěnná. Finanční dostupnost. Za zmínku stojí jejich variabilita a vyvětrat si vzduch například na chatě nebude žádný problém. Vhodná pro méně prostorné společenské místnosti, domácnost. Některé modely, jako tato mobilní klimatizace DAITSU, jsou vybaveny i Wifi.

Nástěnné klimatizace – Tato klimatizace, je ve vyšší cenové kategorii než mobilní klimatizace, ale taky sebou přináší řadu výhod jako jsou pokročilé možnosti větrání, vytápění a čistění vzduchu. Obecně jsou tišší, nicméně například tato REMKO RKL je nejtišší mobilní klimatizace na trhu.

Široké spektrum klimatizací nabízí eprofi.cz s.r.o. – specialista na techniku všeho druhu. V dalších e-shopech zakoupíte například řezačky na obklady a dlažby, mobilní topidla, svářečky co2 a další zařízení.

Top travel songs

Destinaci jste si vybrali, ale…

Nezapomeňte si před svou cestou do zahraničí sjednat cestovní pojištění online – nejvýhodnější cenu si jednoduše srovnejte v porovnávači cen Porovnej24.cz.

Reklama

Při vašich vyjížďkách na kole vám jistě přijdou vhod funkční cyklo kraťasy Kilpi!

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Rezervace Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů Milovice

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.