Dovolená v ČR

Hotel pro rodiny s dětmi, který osloví každého rodiče

Pokud na dovolenou či několikadenní výlet vyrážíte jako rodič, musíte počítat s tím, že musíte hledat hotel pro rodiny s dětmi, který splní nejen vaše požadavky, nýbrž také požadavky dětí, které jsou mnohdy velmi vysoké. Kromě toho musíte najít takové místo, kde se bude líbit nejen vám, nýbrž také dětem, které si zde budou moci hrát a dovádět. Děti prahnou po zážitcích a rodiče zase po klidu. Jak spojit tyto dvě věci do jedné? Jednoduše, když naleznete ten správný hotel pro celou rodinu, jako se to podařilo nám.

Hotel pro rodiny s dětmi si zamilujete již na parkovišti

Hotel pro rodiny s dětmi, který si dokonce pamatuji ze svých dětských let, mě oslovil již při příjezdu na parkoviště hotelu. Tento hotel prošel velkou proměnou, která se skutečně vydařila. Manželka, která je velmi náročná žena a u které jsem se negativních pocitů obával asi úplně nejvíce, byla z hotelu doslova nadšená a již po třech dnech přemýšlela nad tím, kdy se na toto krásné místo vydáme znovu. Děti s námi rovněž tuto radost chtěli sdílet. Po zhlédnutí internetu, na kterém nalezli vše, co se v okolí hotelu pro děti dá podnikat, byla jejich radost ještě větší.

Spokojené děti jsou základ

Spokojené děti nejen na dovolené, jsou základem úspěchu. Tento krásný hotel pro rodiny s dětmi byl skutečně trefou do černého, jelikož obě naše děti každý večer padaly do postele vyčerpáním, a to nemluvím o naprosto skvělém jídle, které nám byla každý den servírováno na stůl. Ani jeden z nás čtyř si nemohl stěžovat na místní kuchyni či venkovní bar či restauraci. Jídlo bylo totiž famózní a dětem i dospělým ušité přímo na míru.

Obden nás čekal cyklovýlet

Celá naše rodiny miluje kola a cyklovýlety na nich. Děti jsme již od útlého věku učili rovněž lásce k tomuto sportu, který je naprosto dokonalý. Díky tomu, že je přímo v hotelu kolárna, byl obden naplánován jeden rodinný cyklovýlet. Tento hotel pro rodiny s dětmi nám tak nabídl vše, po čem jsme toužili.

Top travel songs

Destinaci jste si vybrali, ale…

Nezapomeňte si před svou cestou do zahraničí sjednat cestovní pojištění online – nejvýhodnější cenu si jednoduše srovnejte v porovnávači cen Porovnej24.cz.

Reklama

Při vašich vyjížďkách na kole vám jistě přijdou vhod funkční cyklo kraťasy Kilpi!

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Rezervace Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů Milovice

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.