Domů » Zájezdy na fotbalové zápasy: Tak trochu jiné cestování
Zážitky

Zájezdy na fotbalové zápasy: Tak trochu jiné cestování

Někdo cestuje za krásami českých hor a někdo nedá dopustit na prosluněné přímořské riviéry. Někdo má rád samotu a klid, někdo naopak ruch velkoměsta. A pak je zde ještě jedna skupina cestovatelů, která nezapadá do běžných škatulek. Nevyhledávají historické pamětihodnosti a nezajímá je koupání v moři. Jediné, po čem touží, je špičkový fotbal. Pokud o sportovních zájezdech slyšíte poprvé, rozhodně nepřestávejte číst!

Fotbaloví fajnšmekři si bez vstupenek na nejlepší utkání nedokáží představit život. Zájezd na Real Madrid nebo jiný hvězdný tým je pro ně stejně lákavý, jako pro jiné lidi dovolená u moře. A pravdou je, že nejznámější fotbalové svatostánky skutečně nabízí atmosféru tak hustou, že by se dala krájet.

Jak se na slavné stadiony dostanete?

Fotbalové zájezdy organizují specializované cestovní kanceláře. U nás patří k těm největším FotbalTour.cz. V její nabídce najdete samostatné vstupenky i plnohodnotné zájezdy, které zahrnují také dopravu moderním klimatizovaným autobusem.

Na jaké zápasy se můžete podívat?

Fotbalový fanda se může díky cestovce dostat na zápasy německé Bundesligy, anglické Premier League, španělské Primera Division, ale také na utkání v rámci prestižních pohárů, či dokonce na samotnou Ligu mistrů. A že je o cestování za sportem velký zájem, svědčí před 30 tisíc fanoušků, kteří již s českou cestovkou za fotbalem podívali.

Nejlepší dárek pro fotbalového fanouška

Pokud vás sport příliš nebere a raději se válíte u moře, můžete lístky na fotbal darovat nějakému fandovi pod stromeček nebo třeba k jubileu. Pravděpodobně jde o vůbec nejlepší dárek, jaký může milovník sportu dostat. Šály, dresy a upomínkové předměty s logem týmu se na vstupenky nehrabou!

Top travel songs

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.