Parkování na letišti může být velmi jednoduché a pohodlné

Máte už naplánovanou svou zahraniční dovolenou, chystáte si nezbytné věci na cestu a těšíte se na zasněžené pláně nebo pláž plnou slunce? Zbývá ještě dořešit pár posledních detailů, za dva dny totiž jedete na cestu. Ale jak si poradit s otázkou parkování? Bylo by praktické zůstat s autem na letišti, už jen proto, že budete mít vedle sebe několik kufrů a jet s nimi dlouhou dobu v MHD je vlastně téměř nemyslitelné. A proč by to nebylo možné? Stačí si včas rezervovat termíny a pak už jen přijet ve smluvený čas. Vůz bude pečlivě střežen až do doby, než přiletíte zpět do vlasti.

Rychlé odbavení je zde samozřejmostí

Pokud jen velmi neradi čekáte a máte pocit zmařeného času, je parkování na letišti Václava Havla dobrou volbou. Rezervaci totiž můžete vyřídit už během několika málo minut, vyplníte jednoduchý formulář, v němž se představíte a nastíníte své požadavky. Kdy budete na místě a jaký je plánovaný termín příletu ze zahraničí? Budete chtít auto nechat na venkovním parkovišti nebo byste jej raději měli v garáži? Několik stupňů zabezpečení garantuje naprostou spolehlivost, o svůj vůz se nemusíte během výletu do ciziny vůbec obávat. Jen předáte klíče od auta a pak už se vydáte poznávat dálky, žádné další zařizování vás nečeká. A po příletu si pak klíče jednoduše vyzvednete v boxu a zamíříte k domovu. https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Minimum papírování a vstřícné jednání

Kolik míst je na parkovišti ještě volných? I takovou otázku si jistě položíte, když budete zařizovat podobný proces. Stačí se ale podívat na webové stránky a ve formuláři, který budete vyplňovat v samotném úvodu, si ověříte všechny důležité informace. Online, tedy bez časových ztrát kvůli telefonování či dokonce osobní schůzce.

Publikováno: 28. 12. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Ema Jirásková