Domů » Parkování na letišti může být velmi jednoduché a pohodlné
Tipy a rady

Parkování na letišti může být velmi jednoduché a pohodlné

Máte už naplánovanou svou zahraniční dovolenou, chystáte si nezbytné věci na cestu a těšíte se na zasněžené pláně nebo pláž plnou slunce? Zbývá ještě dořešit pár posledních detailů, za dva dny totiž jedete na cestu. Ale jak si poradit s otázkou parkování? Bylo by praktické zůstat s autem na letišti, už jen proto, že budete mít vedle sebe několik kufrů a jet s nimi dlouhou dobu v MHD je vlastně téměř nemyslitelné. A proč by to nebylo možné? Stačí si včas rezervovat termíny a pak už jen přijet ve smluvený čas. Vůz bude pečlivě střežen až do doby, než přiletíte zpět do vlasti.

Rychlé odbavení je zde samozřejmostí

Pokud jen velmi neradi čekáte a máte pocit zmařeného času, je parkování na letišti Václava Havla dobrou volbou. Rezervaci totiž můžete vyřídit už během několika málo minut, vyplníte jednoduchý formulář, v němž se představíte a nastíníte své požadavky. Kdy budete na místě a jaký je plánovaný termín příletu ze zahraničí? Budete chtít auto nechat na venkovním parkovišti nebo byste jej raději měli v garáži? Několik stupňů zabezpečení garantuje naprostou spolehlivost, o svůj vůz se nemusíte během výletu do ciziny vůbec obávat.

Jen předáte klíče od auta a pak už se vydáte poznávat dálky, žádné další zařizování vás nečeká. A po příletu si pak klíče jednoduše vyzvednete v boxu a zamíříte k domovu.

Minimum papírování a vstřícné jednání

Kolik míst je na parkovišti ještě volných? I takovou otázku si jistě položíte, když budete zařizovat podobný proces. Stačí se ale podívat na webové stránky a ve formuláři, který budete vyplňovat v samotném úvodu, si ověříte všechny důležité informace. Online, tedy bez časových ztrát kvůli telefonování či dokonce osobní schůzce.

Top travel songs

Destinaci jste si vybrali, ale…

Nezapomeňte si před svou cestou do zahraničí sjednat cestovní pojištění online – nejvýhodnější cenu si jednoduše srovnejte v porovnávači cen Porovnej24.cz.

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Rezervace Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů Milovice

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.