Domů » Parkování na letišti může být velmi jednoduché a pohodlné
Tipy a rady

Parkování na letišti může být velmi jednoduché a pohodlné

Máte už naplánovanou svou zahraniční dovolenou, chystáte si nezbytné věci na cestu a těšíte se na zasněžené pláně nebo pláž plnou slunce? Zbývá ještě dořešit pár posledních detailů, za dva dny totiž jedete na cestu. Ale jak si poradit s otázkou parkování? Bylo by praktické zůstat s autem na letišti, už jen proto, že budete mít vedle sebe několik kufrů a jet s nimi dlouhou dobu v MHD je vlastně téměř nemyslitelné. A proč by to nebylo možné? Stačí si včas rezervovat termíny a pak už jen přijet ve smluvený čas. Vůz bude pečlivě střežen až do doby, než přiletíte zpět do vlasti.

Rychlé odbavení je zde samozřejmostí

Pokud jen velmi neradi čekáte a máte pocit zmařeného času, je parkování na letišti Václava Havla dobrou volbou. Rezervaci totiž můžete vyřídit už během několika málo minut, vyplníte jednoduchý formulář, v němž se představíte a nastíníte své požadavky. Kdy budete na místě a jaký je plánovaný termín příletu ze zahraničí? Budete chtít auto nechat na venkovním parkovišti nebo byste jej raději měli v garáži? Několik stupňů zabezpečení garantuje naprostou spolehlivost, o svůj vůz se nemusíte během výletu do ciziny vůbec obávat.

Jen předáte klíče od auta a pak už se vydáte poznávat dálky, žádné další zařizování vás nečeká. A po příletu si pak klíče jednoduše vyzvednete v boxu a zamíříte k domovu.

Minimum papírování a vstřícné jednání

Kolik míst je na parkovišti ještě volných? I takovou otázku si jistě položíte, když budete zařizovat podobný proces. Stačí se ale podívat na webové stránky a ve formuláři, který budete vyplňovat v samotném úvodu, si ověříte všechny důležité informace. Online, tedy bez časových ztrát kvůli telefonování či dokonce osobní schůzce.

Top travel songs

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.