Kempingová sezóna začíná: Zažijte nepoznané s novým obytným přívěsem

Máte sbaleno? Ptáme se, protože milovníci karavaningu netrpělivě čekají na termín dovolené a nemohou se dočkat, až se svým mobilním příbytkem dorazí do kempu a zažijí další nezapomenutelnou dovolenou. Ještě před tím se však zamyslete nad tím, jestli váš obytný přívěs vyhovuje současným standardům kempování. Že ne? Pak by možná by nebylo od věci investovat do něčeho lépe vybaveného. Koukli jsme se na novinky u BURIMEXU a byli jsme nadšení.

Cenově dostupný komfort má jméno Caravelair Antares

Nová modelová řada obytné přívěsů evropské značky Caravelair potvrzují odvážné tvrzení, že i za poměrně nízkou cenu (od 270 tis. korun) lze získat kvalitně zpracovaný a velmi slušně vybavený karavan. Uznávaný výrobce cílí na novopečené karavanisty i zkušené cestovatele, kteří vyžadují spoustu muziky za málo peněz. Přívěsy Obytné přívěsy Caravelair Antares mají bezesporu nejvyšší výbavu ve své třídě. Za zmínku stojí volitelné příslušenství v podobě bojleru Henry a trakční baterie (zaručuje nezávislost na elektřině po dobu 4 dní), které nejsou u přívěsů běžné. Výrobce však vyslyšel přání českých karavanistů preferujících kempování tzv. na divoko. Model Antares je k mání v sedmi variantách s celkovým počtem 4 – 6 lůžek, odlišným vnitřním uspořádáním a rozměry. Maximální konstrukční rychlost přívěsů je 130 km/hod. https://youtu.be/PRXC2zkRQRk

Zamilujte se do ladných tvarů přívěsů Sprite Cruzer

Neváháte-li do obytného přívěsu investovat vyšší částku, zvažte pořízení karavanu Sprite Cruzer. Ačkoliv spadá do střední třídy, vyvolává emoce a pravděpodobně byste jej zařadili do vyšší ligy. Modelová řada určená pro evropský trh má nepřehlédnutelný, oku lahodící design, dveře na pravé straně, vybavení a nezávislost na úrovni vysokého anglického standardu. Nová modelová řada obytných přívěsů Sprite Cruzer nabízí pět variant (jedna verze se dvěma lůžky, čtyři modely se čtyřmi lůžky) s maximální konstrukční rychlostí 130 km/hod. https://youtu.be/fEpxDmANalc Chcete se o novinkách pro rok 2017 dozvědět více? Bližší informace a kompletní přehled vybavení najdete na webových stránkách specializovaného prodejce BURIMEX. A nebojte se na cokoliv zeptat – s výběrem přívěsu vám ochotně poradí kvalifikovaný personál.

Publikováno: 30. 05. 2017

Kategorie: Hory a kemping

Autor: Ema Jirásková

Tagy: karavaning | nové obytné přívěsy | obytné přívěsy