Tipy a rady

Cestovní kufry

Cestovní zavazadlaChystáte se na dovolenou a zjistili jste, že se nemáte do čeho sbalit? Nebaví Vás se při každé cestě na pár dní balit do neforemných tašek, které se špatně nosí, bolí Vás z nich záda a oblečení z nich vytahujete v takovém stavu, že byste si nejradši začali přibalovat i žehličku? Právě proto jsme pro Vás připravili nabídku cestovních kufrů, které Vám poskytnou pohodlí pro každou cestu.

Nabízíme Vám cestovní kufry různých tvarů, velikostí a barev. Díky pevné, ale lehké konstrukci můžete říci sbohem pomačkanému oblečení a bolavým zádům, které Vás dříve potkávali po nošení těžkých zavazadel. Pevná konstrukce kufrů nabízí dostatek místa pro vyžehlené košile, které si tak perfektně zachovají svůj tvar. Držící pásy podrží věci na svém místě, ať dáte kufr do jakékoliv polohy. Kvalitní praktická kolečka a nastavitelná rukojeť Vám umožní snadnou manipulaci, téměř bez námahy.

Vybírejte cestovní kufry z naší široké nabídky. Můžete vybírat jednotlivé kusy, celé sady, dokonce i pilotní kufry.

Cestování bez zbytečných starostí

Pokud Vaše cesta nevyžaduje příliš mnoho věcí, můžou se Vám také skvělé hodit cestovní tašky různých velikostí. Najdete zde také zavazadla do letadla, kosmetické tašky, či sportovní tašky.

U nás si zkrátka vyberete zavazadla pro každou příležitost a za skvělé ceny. Ani cestování s velkým množstvím věcí nemusí být namáhavé, když máte ta správná zavazadla.

Protože počasí je nevyzpytatelné, může Vás i na vašich cestách potkat déšť. Proto je dobré vybavit se kvalitním deštníkem, který odolá i velmi nepříznivému počasí a zároveň slouží jako skvělý módní doplněk.

V našem e-shopu naleznete deštníky v několika kategoriích:

  • Holové
  • Skládací manuální
  • Skládací automatické
  • Luxusní
  • Partnerské

Užívejte si své cesty v tom největším možném pohodlí s těmi nejkvalitnějšími zavazadly.

Reklama

Čeká vás cesta do zahraničí a nevíte si rady s vhodným pojištěním? Žádné strachy, odborníci z OVB Allfinanz pro vás najdou nejlepší řešení!

Průvodce cestováním Vás dnes vezme na Lednicko. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc Vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.

Destinaci jste si vybrali, ale…

Kde lze nalézt cestu