Domů » Zájezdy na fotbalové zápasy: Láká vás liga mistrů?
Zážitky

Zájezdy na fotbalové zápasy: Láká vás liga mistrů?

Někdo rád vdolky, jiný zase holky. A zatímco někdo nedá dopustit na válení se u moře a poznávání nových kultur, jiný preferuje zážitky jiného charakteru. Trávíte-li až příliš času sledováním fotbalových zápasů, možná byste měli své hobby posunout na další úroveň. Třeba taková liga mistrů – nebylo by fajn, vidět nejlepší světové týmy naživo? Představte si, jak sedíte na tribuně společně s desítkami tisíc dalších fanoušků. Všichni na stejné fotbalové vlně – něco takového u televize či v hospodě nezažijete.

Liga mistrů je zážitek na celý život

Chcete-li zažít nejlepší fotbal, nebuďte troškáři a vyrazte si na Ligu mistrů. Nabízí se rovnou dvě možnosti, jak výpravu za svým fotbalovým snem proměnit ve skutečnost. Můžete si zakoupit lístek a dopravit se na místo po vlastní ose, nebo se přidat k účastníkům fotbalového zájezdu.

Prestižní fotbalová soutěž pořádaná Evropskou fotbalovou asociací je společně s jihoamerickým Pohárem osvoboditelů nejslavnější na světě. Účastní se ji nejlepší kluby a v současné podobě má čtyři předkola a hlavní soutěž. Jakmile ochutnáte atmosféru Ligy mistrů, vaše fanouškovství se od základu změní.

Za výlet stojí i zápasy jiných lig

Liga mistrů je top class, ale to neznamená, že nemůžete zažít skvělý fotbal i v rámci jiné ligy. Co třeba anglická Premier League, španělská Primera Division nebo německá Bundesliga? Stačí si vybrat ten správný zápas a zážitek bude srovnatelný s pohárem.

Ale jak se na fotbalové zápasy dostat, když nemáte nikoho, kdo má s cestováním za sportem zkušenosti? Lístky i plnohodnotné zájezdy zakoupíte na fotbaltour.cz. Nejoblíbenější fotbalová cestovka zajišťuje komplexní služby, takže si fotbal užijete bez zbytečného stresu a starostí kolem.

Top travel songs

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.