Zážitky

Zájezdy na fotbalové zápasy: Láká vás liga mistrů?

Někdo rád vdolky, jiný zase holky. A zatímco někdo nedá dopustit na válení se u moře a poznávání nových kultur, jiný preferuje zážitky jiného charakteru. Trávíte-li až příliš času sledováním fotbalových zápasů, možná byste měli své hobby posunout na další úroveň. Třeba taková liga mistrů – nebylo by fajn, vidět nejlepší světové týmy naživo? Představte si, jak sedíte na tribuně společně s desítkami tisíc dalších fanoušků. Všichni na stejné fotbalové vlně – něco takového u televize či v hospodě nezažijete.

Liga mistrů je zážitek na celý život

Chcete-li zažít nejlepší fotbal, nebuďte troškáři a vyrazte si na Ligu mistrů. Nabízí se rovnou dvě možnosti, jak výpravu za svým fotbalovým snem proměnit ve skutečnost. Můžete si zakoupit lístek a dopravit se na místo po vlastní ose, nebo se přidat k účastníkům fotbalového zájezdu.

Prestižní fotbalová soutěž pořádaná Evropskou fotbalovou asociací je společně s jihoamerickým Pohárem osvoboditelů nejslavnější na světě. Účastní se ji nejlepší kluby a v současné podobě má čtyři předkola a hlavní soutěž. Jakmile ochutnáte atmosféru Ligy mistrů, vaše fanouškovství se od základu změní.

Za výlet stojí i zápasy jiných lig

Liga mistrů je top class, ale to neznamená, že nemůžete zažít skvělý fotbal i v rámci jiné ligy. Co třeba anglická Premier League, španělská Primera Division nebo německá Bundesliga? Stačí si vybrat ten správný zápas a zážitek bude srovnatelný s pohárem.

Ale jak se na fotbalové zápasy dostat, když nemáte nikoho, kdo má s cestováním za sportem zkušenosti? Lístky i plnohodnotné zájezdy zakoupíte na fotbaltour.cz. Nejoblíbenější fotbalová cestovka zajišťuje komplexní služby, takže si fotbal užijete bez zbytečného stresu a starostí kolem.

Přidat komentář

Klikněte zde pro přidání komentáře

Top travel songs

Reklama

Máte rádi skialp, freeride nebo klasické lyžování na svahu? Prvotřídní skialpové kalhoty Kilpi vás dobře ochrání při všech zimních aktivitách!

Čeká vás cesta do zahraničí a nevíte si rady s vhodným pojištěním? Žádné strachy, odborníci z OVB Allfinanz pro vás najdou nejlepší řešení!

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Destinaci jste si vybrali, ale…

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.