Domů » Ubytování pro studenty v Praze
Dovolená v ČR

Ubytování pro studenty v Praze

Ubytování v PrazeDokončili jste úspěšně střední školu maturitou a chystáte se rozšířit své znalosti jazykovým kurzem nebo přemýšlíte o studiu na vysoké škole? Potřebujete se přesvědčit, zda je Vaše příprava na Vysokou školu dostačující? Vzdělávací centrum s pobočkami v Praze, Brně a Ostravě Vám nabízí jazykové kurzy pro veřejnost, individuální výuku a doučování, přípravné sobotní a jednoleté denní kurzy k přijímacím zkouškám na vysoké školy (právnické, pedagogické, filozofické, ekonomické obory), vzdělávací a sportovní pobyty dětí a mládeže a našli bychom mnoho dalších aktivit.

Pro studenty (od 18 let) jakéhokoliv jednoletého denního pomaturitního studia, ale i pro studenty jiné formy studia, jež nabízí vzdělávací centrum , je ve spolupráci s velmi spolehlivými pronajímateli zajištěno kvalitní a dostupné ubytování v Praze. Ne každý potencionální student má trvalé bydliště v Praze nebo blízkém okolí, a proto jistě mnozí ocení, že vzdělávací centrum  poskytuje ubytování pro studenty, a to na příjemných ubytovnách kolejového typu nebo na soukromých privátech (byty, rodinné domy, vily) v Praze s výborným dopravním spojením (pražské MHD) do centra města a zpět. Nájemní smlouvy u studentů jednoletého denního pomaturitního studia se zájmem o ubytování jsou podepisovány na celý školní – akademický rok (říjen – květen) a u studentů jiné formy studia se podepisují min. na 2 měsíce.

Ubytovna kolejového typu nabízí 4-6 lůžkové pokoje, společné sociální zařízení a kuchyňku na chodbě a základní a jednoduché vybavení. Výše měsíční ceny nájemného včetně poplatků za energie již od 3.500,-Kč/lůžko.

Sokromé priváty v bytech (2-3 pokojové), rodinných domech a vilách Vám nabízí 2-3 lůžkové pokoje, vybavenou kuchyňku, vybavenost nábytkem, TV přijímač a po dohodě s majiteli pronajímané nemovitosti možnost za mírný poplatek využívat služeb internetového připojení. Samozřejmostí je dobrá dopravní dostupnost do centra města a zpět. Výše měsíční ceny nájemného včetně poplatků za energie již od 3.900,-Kč/lůžko.

Nabídka ubytování pro studenty bude budoucím studentům zaslána zvacím dopisem k zahájení jednoletého denního pomaturitního studia.

Top travel songs

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.