Dovolená v ČR

Ubytování pro studenty v Praze

Ubytování v PrazeDokončili jste úspěšně střední školu maturitou a chystáte se rozšířit své znalosti jazykovým kurzem nebo přemýšlíte o studiu na vysoké škole? Potřebujete se přesvědčit, zda je Vaše příprava na Vysokou školu dostačující? Vzdělávací centrum s pobočkami v Praze, Brně a Ostravě Vám nabízí jazykové kurzy pro veřejnost, individuální výuku a doučování, přípravné sobotní a jednoleté denní kurzy k přijímacím zkouškám na vysoké školy (právnické, pedagogické, filozofické, ekonomické obory), vzdělávací a sportovní pobyty dětí a mládeže a našli bychom mnoho dalších aktivit.

Pro studenty (od 18 let) jakéhokoliv jednoletého denního pomaturitního studia, ale i pro studenty jiné formy studia, jež nabízí vzdělávací centrum , je ve spolupráci s velmi spolehlivými pronajímateli zajištěno kvalitní a dostupné ubytování v Praze. Ne každý potencionální student má trvalé bydliště v Praze nebo blízkém okolí, a proto jistě mnozí ocení, že vzdělávací centrum  poskytuje ubytování pro studenty, a to na příjemných ubytovnách kolejového typu nebo na soukromých privátech (byty, rodinné domy, vily) v Praze s výborným dopravním spojením (pražské MHD) do centra města a zpět. Nájemní smlouvy u studentů jednoletého denního pomaturitního studia se zájmem o ubytování jsou podepisovány na celý školní – akademický rok (říjen – květen) a u studentů jiné formy studia se podepisují min. na 2 měsíce.

Ubytovna kolejového typu nabízí 4-6 lůžkové pokoje, společné sociální zařízení a kuchyňku na chodbě a základní a jednoduché vybavení. Výše měsíční ceny nájemného včetně poplatků za energie již od 3.500,-Kč/lůžko.

Sokromé priváty v bytech (2-3 pokojové), rodinných domech a vilách Vám nabízí 2-3 lůžkové pokoje, vybavenou kuchyňku, vybavenost nábytkem, TV přijímač a po dohodě s majiteli pronajímané nemovitosti možnost za mírný poplatek využívat služeb internetového připojení. Samozřejmostí je dobrá dopravní dostupnost do centra města a zpět. Výše měsíční ceny nájemného včetně poplatků za energie již od 3.900,-Kč/lůžko.

Nabídka ubytování pro studenty bude budoucím studentům zaslána zvacím dopisem k zahájení jednoletého denního pomaturitního studia.

Top travel songs

Reklama

Máte rádi skialp, freeride nebo klasické lyžování na svahu? Prvotřídní skialpové kalhoty Kilpi vás dobře ochrání při všech zimních aktivitách!

Čeká vás cesta do zahraničí a nevíte si rady s vhodným pojištěním? Žádné strachy, odborníci z OVB Allfinanz pro vás najdou nejlepší řešení!

3 roky cestování ve 3 minutách

Motivace k cestování

Destinaci jste si vybrali, ale…

Kde lze nalézt cestu

Tip na skvělou dovolenou v ČR

Průvodce cestováním doporučuje výlet do Lednicka. Navštivte krásné historické města Lednice, Valtice i Zaječí, které jsou hlavně v podzimním období navštěvované převážně kvůli vinařství. Rezervujte si komfortní ubytování v katalozích ubytování Lednice, ubytování Valtice, ubytování Zaječí. Máte zde na výběr útulné penziony i samostatné chaty a chalupy či vinné sklípky. Navíc vás v každém zařízení přivítají s otevřenou náručí milí a pohostinní domácí.